RSS Prečo si vybrať nás na spoluprácu? Prečo si vybrať nás na spoluprácu? Prečo si vybrať nás na spoluprácu? Prečo si vybrať nás na spoluprácu? Prečo si vybrať nás na spoluprácu?

Current offer of our real estate office can be found on the portal AReality.sk. The service Moja Realitka is brought to you by AReality.sk - the largest offer of real estate properties in Slovakia.

Prečo si vybrať nás na spoluprácu?

VÝHODY PRE VÁS, PRE PREDÁVAJÚCICH:  

 

 - Vás to nestojí ani cent, pretože našu províziu pripočítame k Vami požadovanej cene (bezplatné poradenstvo pri stanovení ceny)

 - máme aktuálnu databázu klientov, často aj so zahraničia, ktorí chcú investovať u nás 

 

  - keďže som členom Realitnej únie SR, viem Vám tak ponúknuť bezplatný syndikátny predaj: dohoda so mnou = dohoda s viac ako 500 odborníkmi po celom Slovensku


- máme spolu v ponuke viac ako 34.000 nehnuteľností a denne uskutočníme 27 predajov (bezkonkurenčná efektivita)

 

- súčasťou je aj perfektný právny servis od skúsených právnikov v realitnej oblasti (venujú sa len tejto problematike)

 

 - takisto osobne dohliadnem nad bezpečným predajom a prepisom nehnuteľnosti (od obhliadok, cez podpis zmlúv až po kataster a odovzdanie)


- a ako bonus zaplatím za Vás kolkové známky na katastri :-)   (výrazné šetrenie Vášho času a peňazí)  

 

  Viac o výhodách sa dozviete tu:  http://www.realitnaunia.sk/


    Ponúkame férové, seriózne a overené služby a postupy. Nie je vôbec výnimkou, že pôvodne obchodné vzťahy postupne prejdú až do priateľských.....

Hypotekárka kalkulačka 

 

Z NÁZOROV KLIENTOV:  

Priznám sa, že doteraz v mojej praxi ma nenapadlo pýtať si referencie, jednoducho som sa len snažil dotiahnuť každý mne zverený predaj kvalitne a poctivo až do konca.

Až nedávno som zistil, že vlastne moji noví potencionálni klienti sa nemajú ako dozvedieť o spokojnosti druhých s mojou prácou, tak vznikla rubrika referencie od jesene 2016:  

P.S.: pri mnohých klientoch náš spočiatku obchodný až nedôverčivý vzťah prerástol takmer až do priateľského vzťahu a obojstranná dôvera vzrástla rapídne strmo hore:-)

Však nakoniec, presvedčte sa sami: 

7.11.2016

Dakujem p.Ambrozymu za neskutočne rychly predaj nehnutelnosti, ktoru sme uz ani nedufali, ze sa preda :) Za 2 tyzdne bolo vsetko vybavene a ja som prisla uz len podpisat zmluvu. Bola som nesmierne spokojna, odporucam kazdemu, kto chce kupit/predat nehnutelnost bez zbytocneho odkladu. Profesionalny pristup, rychle jednanie a pohotovost. 100% spokojnost. Este raz dakujem.

 Veronika S.

 

3.11.2016

veľmi pekne Vám ďakujeme - za super prístup, rýchle a seriózne jednanie, za vybavenie kúpy bytu a veľkej zľavy ?? boli sme veľmi spokojní, môžeme len ďalej odporučiť ?? 

 Krajčíková

 

31.10.2016

Dakujem za vasu skvele odvedenu pracu, ak budem v buducnosti potrebovat nejale sluzby v oblasti realit, urcite sa vam ozvem

 

Peter P.

 

26.10.2016

Ďakujeme p. Ambrózymu za perfektný prístup a superrýchly predaj nášho bytu, za 3 dni nám našiel kupca. Naše rozhodnutie zveriť mu predaj bytu exkluzívne, sa ukázalo ako veľmi správne. Môžeme jeho služby len odporúčať.

Cimermanovci

 

6.10.2016

Už som niekoľko bytov kúpil a predal a vždy len svojpomocne, jednoducho som nemal dobré skúsenosti s maklérmi. Pán Igor Ambrózy ma presvedčil o tom, že sa oplatí využiť jeho skúsenosti, nabudúce celý predaj zverím rovno jemu. Kľudne si od neho pýtajte na mňa tel.kontakt, rád jeho služby odporučím aj osobne.

Peter S.

14.9.2016

Nemal som jasno v tom ako čo najvýhodnejšie predať väčší byt bez balkóna. Náhodou som dostal kontakt na p. Ambrózyho a už tretí záujemca sa rozhodol náš byt kúpiť. Nečakal som, že to prebehne tak rýchlo a hladko. Komunikácia bola vždy ústretová a všetky otázky zodpovedané na odbornej úrovni. Odporúčam firmu ViPreality.eu

Štefan S.