RSS Prečo zveriť predaj práve nám? Prečo zveriť predaj práve nám? Prečo zveriť predaj práve nám? Prečo zveriť predaj práve nám? Prečo zveriť predaj práve nám?

Current offer of our real estate office can be found on the portal AReality.sk. The service Moja Realitka is brought to you by AReality.sk - the largest offer of real estate properties in Slovakia.

Prečo zveriť predaj práve nám?

INFO PRE PREDÁVAJÚCICH:
 
   Moje služby sú pre Vás predávajúcich zadarmo, provízia sa pripočítava k predajnej cene.
 
   Viem sa dohodnúť aj s takým klientmi, ktorí nemajú záujem o podpis zmluvy o spolupráci. Nad Vašou ochranou bdie Slovenská obchodná inšpekcia a vysvetlím Vám, čo pre Vás jej ochrana znamená.
Väčšinou potom takýto najprv obchodný vzťah prejde až do priateľského :-) 
   Ponúkam diskrétny prístup, predaj nehnuteľnosti je citlivá záležitosť.

   Som členom Realitnej únie Slovenska, sprostredkovaniu predaja nehnuteľností sa venujem od r. 2007 a v rámci únie spolupracujem s viac  ako s 500-timi realitnými profesionálmi v rámci celého Slovenska. 
 
Spolupráca so mnou = 500 x väčšia a rýchlešia možnosť predaja... 
    Dokonca nemusíme Vašu nehnuteľnosť hneď zverejniť, máme rozsiahlu databázu záujemcov o konkrétne byty a domy a vieme im to diskrétne ponúknuť.
  
    Mojimi klientami sú často veľmi zaneprázdnení ľudia, ktorí síce finančné prostriedky majú, ale nemajú čas si prácne hľadať vhodnú nehnuteľnosť. Alebo sú nerozhodní a odo mňa chcú, aby som im poradil.
Je to bežný jav, najmä v zahraničí žiadny kupujúci nekupuje nehnuteľnosť bez svojho Realitného poradcu. U nás je to zatiaľ na vzostupe.
 
Výsledkom je bezpečný a rýchly predaj.
   
   Taktiež aj pre investorov vyhľadávame zaujímavé nehnuteľnosti, tam je platba vždy v hotovosti.
Pre viac info nás kontaktujte čo najskôr.

Hypotekárka kalkulačka 

 

Z NÁZOROV KLIENTOV:  

Priznám sa, že doteraz v mojej praxi ma nenapadlo pýtať si referencie, jednoducho som sa len snažil dotiahnuť každý mne zverený predaj kvalitne a poctivo až do konca.

Až nedávno som zistil, že vlastne moji noví potencionálni klienti sa nemajú ako dozvedieť o spokojnosti druhých s mojou prácou, tak vznikla rubrika referencie od jesene 2016:  

P.S.: pri mnohých klientoch náš spočiatku obchodný až nedôverčivý vzťah prerástol takmer až do priateľského vzťahu a obojstranná dôvera vzrástla rapídne strmo hore:-)

Však nakoniec, presvedčte sa sami: 

7.11.2016

Dakujem p.Ambrozymu za neskutočne rychly predaj nehnutelnosti, ktoru sme uz ani nedufali, ze sa preda :) Za 2 tyzdne bolo vsetko vybavene a ja som prisla uz len podpisat zmluvu. Bola som nesmierne spokojna, odporucam kazdemu, kto chce kupit/predat nehnutelnost bez zbytocneho odkladu. Profesionalny pristup, rychle jednanie a pohotovost. 100% spokojnost. Este raz dakujem.

 Veronika S.

 

3.11.2016

veľmi pekne Vám ďakujeme - za super prístup, rýchle a seriózne jednanie, za vybavenie kúpy bytu a veľkej zľavy ?? boli sme veľmi spokojní, môžeme len ďalej odporučiť ?? 

 Krajčíková

 

31.10.2016

Dakujem za vasu skvele odvedenu pracu, ak budem v buducnosti potrebovat nejale sluzby v oblasti realit, urcite sa vam ozvem

 

Peter P.

 

26.10.2016

Ďakujeme p. Ambrózymu za perfektný prístup a superrýchly predaj nášho bytu, za 3 dni nám našiel kupca. Naše rozhodnutie zveriť mu predaj bytu exkluzívne, sa ukázalo ako veľmi správne. Môžeme jeho služby len odporúčať.

Cimermanovci

 

6.10.2016

Už som niekoľko bytov kúpil a predal a vždy len svojpomocne, jednoducho som nemal dobré skúsenosti s maklérmi. Pán Igor Ambrózy ma presvedčil o tom, že sa oplatí využiť jeho skúsenosti, nabudúce celý predaj zverím rovno jemu. Kľudne si od neho pýtajte na mňa tel.kontakt, rád jeho služby odporučím aj osobne.

Peter S.

14.9.2016

Nemal som jasno v tom ako čo najvýhodnejšie predať väčší byt bez balkóna. Náhodou som dostal kontakt na p. Ambrózyho a už tretí záujemca sa rozhodol náš byt kúpiť. Nečakal som, že to prebehne tak rýchlo a hladko. Komunikácia bola vždy ústretová a všetky otázky zodpovedané na odbornej úrovni. Odporúčam firmu ViPreality.eu

Štefan S.